İADE KOŞULLARI

Satın almış olduğunuz ürünü;ürünün tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade almayacak ve bedeli iade edilmeyecektir. 
İade formunu doldurarak, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş gün içerisinde ürün(ler) ve fatura ile birlikte geri göndermelisiniz. 
Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
Bu şartlara uymayan iadeler kabul edilmeyecek ve size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra kabul edilen iade taleplerine ait geri ödemeler 5 iş günü içerisinde , Kredi Kartı iadeleri 7 iş günü içinde bankaya iletilmektedir. Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza yapılır.Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir.Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır.Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “Sipariş İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm ya da kısmi(iade edilen ürün bilgisine göre) bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

evkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tuttururarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.